مانتو زنانه بلند کرپ راه راه

جدید

مانتوی بلند مشکی زنانه راه راه، پوششی مناسب برای خانم های علاقه مند به استایل نیمه رسمی و مطابق با سلیقه ی خانم های خوش پوش می باشد.

جزییات بیشتر

119,000 تـومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
توضیحات

مانتو زنانه بلند با طرح پارچه ی راه راه از جنس کرپ حریر است که بسیار خنک و مناسب برای استفاده در فصل بهار و تابستان می باشد. مانتویی زیبا با طراحی خاص و بسیار شیک مناسب برای بانوان خوش سلیقه و شیک پوشی که به دنبال یک لباس زیبا و در عین حال شیک هستند می باشد. قد این مانتو 125 سانتی متر و قد آستین ها 43 سانتی متر می باشد و حالت پاکتی سه ربع دارد. با توجه به فرم یقه که گرد و پوشیده است و همچنین بلندی مانتو می توانید از آن به عنوان یک پوشش مناسب برای استفاده روزمره و همچنین مهمانی های دوستانه و حتی محیط کار استفاده کنید. این مانتو با استفاده از قزن باز و بسته می شود و فرم پوشیده ای دارد. قسمت سر سینه، پشت و لبه های آستین و همچنین قسمت داخلی چاک پشت مانتو با پارچه ی مشکی ساده و بقیه ی قسمت ها با پارچه ی راه راه دوخته شده است. یک گل سینه ی زیبا بر روی مانتو سنجاق شده است و می توانید به اختیار خود از آن استفاده کنید.

 
مشخصات محصول
جنسیت زنانه
 
راهنمای سایز

  1. عرض شانه: عرض شانه از پشت لباس، فاصله بین درزهای سرشانه در دو طرف لباس اندازه گرفته می شود.
  2. عرض سینه: عرض سینه، فاصله بین درزهای آستین از زیربغل در دو طرف لباس اندازه گرفته می شود.
  3. طول لباس: طول لباس مطابق شکل از وسط شانه به سمت پایین عمود کرده تا قد لباس بدست آید. برای پایین تنه نیز از روی کمر تا پایین لباس عمود کرده و اندازه گیری صورت می پذیرد.
  4. قد آستین: مطابق شکل از روی درز سرشانه تا پایین آستین اندازه گیری می شود.
  5. عرض کمر: در باریک ترین قسمت کمر لباس، فاصله بین درزهای لباس در دو طرف اندازه گیری می شود. برای پایین تنه، فاصله بین درزهای لباس در دو طرف کمر آن اندازه گرفته می شود.
  6. عرض باسن: از 20 سانتی متر پایین تر از باریک ترین قسمت کمر، فاصله بین درزهای لباس در دو طرف اندازه گیری می شود.
  7. طول فاق: مطابق اشکال از وسط کمر لباس تا درز وسط بین پا اندازه گیری می شود.

30 محصول مشابه یافت شد

کد QR

منو