تاپ و شلوارک نخی زنانه

جدید

ست بلوز و شلوارک قلبی، لباسی راحت و مناسب برای خانم های خوش سلیقه ای که به پوشش خود در منزل اهمیت می دهند می باشد. 

جزییات بیشتر

42,000 تـومان

این محصول در انبار موجود نیست

برند: درسکو

 
توضیحات

بلوز و شلوارک راحتی زنانه دارای طراحی زیبا و متنوع مناسب برای استفاده روزمره و فصل بهار و تابستان می باشد. از جنس نخ و ساخت کشور چین می باشد.
یک لباس راحت و مناسب برای خانم هایی که به پوشیدن لباس های آزاد و راحت علاقه مند هستند می باشد. از یک بلوز آستین کوتاه با قد 65 سانتی متر و قد آستین 19 سانتی متر و اندازه سر شانه 41 سانتی متر می باشد که بر روی آن از دو مدل طرح پارچه استفاده شده است که باعث زیبایی این محصول شده است.
قسمت سر سینه و پشت با طرح قلبی و جلوی آن راه راه با همان رنگ بندی می باشد. دارای یک جیب گرد در گوشه است که با طرح متضاد با جلوی تاپ و هم طرح با پشت می باشد. بر روی سر شانه و همچنین گوشه ی سمت چپ با گلدوزی خرگوش و کلمه ی LOVE تزئین شده است. شلوارک این ست هم رنگ و هم طرح با قسمت پشت تاپ است و قد آن از کمر 54 سانتی متر و از کمر تا فاق 26 سانتی متر می باشد.
ملاحضات نگهداری: در دمای 30 درجه شست و شو دهید. از خشک کن استفاده نشود از مواد سفید کننده برای شست و شو استفاده نشود. اتو کشی در دمای پایین مانعی ندارد.

 
مشخصات محصول
طرح قالب خال خالی
کشور تولیدکننده چین
مناسب فصل تابستان (گرم)
جنس نخی
تن‌خور آزاد
ملاحظات نگهداری در دمای 30 درجه شست و شو دهید.از خشک کن استفاده نشود. از مواد سفید کننده برای شست و شو استفاده نکنید. اتو کشیدن در دمای پایین مانعی ندارد.
جنسیت زنانه
سایر توضیحات قد آن از کمر 54 سانتی متر و از کمر تا فاق 26 سانتی متر می باشد.یک بلوز آستین کوتاه با قد 65 سانتی متر و قد آستین 19 سانتی متر و اندازه سر شانه 41 سانتی متر می باشد.
 
راهنمای سایز

  1. عرض شانه: عرض شانه از پشت لباس، فاصله بین درزهای سرشانه در دو طرف لباس اندازه گرفته می شود.
  2. عرض سینه: عرض سینه، فاصله بین درزهای آستین از زیربغل در دو طرف لباس اندازه گرفته می شود.
  3. طول لباس: طول لباس مطابق شکل از وسط شانه به سمت پایین عمود کرده تا قد لباس بدست آید. برای پایین تنه نیز از روی کمر تا پایین لباس عمود کرده و اندازه گیری صورت می پذیرد.
  4. قد آستین: مطابق شکل از روی درز سرشانه تا پایین آستین اندازه گیری می شود.
  5. عرض کمر: در باریک ترین قسمت کمر لباس، فاصله بین درزهای لباس در دو طرف اندازه گیری می شود. برای پایین تنه، فاصله بین درزهای لباس در دو طرف کمر آن اندازه گرفته می شود.
  6. عرض باسن: از 20 سانتی متر پایین تر از باریک ترین قسمت کمر، فاصله بین درزهای لباس در دو طرف اندازه گیری می شود.
  7. طول فاق: مطابق اشکال از وسط کمر لباس تا درز وسط بین پا اندازه گیری می شود.

30 محصول مشابه یافت شد

کد QR

منو