مانتو چاپی زنانه

جدید

مانتوی سنتی طرح شاهنامه، مانتویی زیبا و مناسب برای استفاده خانم هایی که به دنبال مانتوهایی دارای سبک هنری هستند می باشد.

راهنمای سایز

جزییات بیشتر

248,000 تـومان

این محصول در انبار موجود نیست

برند: NOA

 
توضیحات

مانتویی زیبا، با سبک کاملا هنری و بر گرفته از صفحات و نگارگری های شاهنامه فردوسی می باشد که هنر و ذوق اصیل ایرانی را در هم آمیخته و ثمره ی آن مانتویی زیبا است که مشاهده می کنید. داستان قدیمی شیرین و فرهاد که یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین داستان های شاهنامه فردوسی می باشد در طراحی این مانتو به کار رفته است. تصویرهای زیبا به همراه اشعار مربوط به آن بر روی مانتو زیبایی خاصی به آن بخشیده است. کناره های مانتو چاک دار می باشد. آستین های مانتو دارای فرم جدیدی می باشد. داخل آستین به شکل ساق و از جنس استرچ است. لبه های داخلی دارای چاک می باشد که به هنگام پوشیدن فرم جدیدی دارد. قد مانتو129 و قد آستین ها 66 می باشد. مانتو با استفاده از قزن های طلایی رنگ از جنس استیل می باشد. دارای استایل نیمه رسمی و تن خور نیمه چسبان مناسب برای استفاده روزانه و مهمانی های دوستانه و محافل هنری بسیار مناسب و شیک می باشد.

 
مشخصات محصول
جنسیت زنانه
 
راهنمای سایز

  1. عرض شانه: عرض شانه از پشت لباس، فاصله بین درزهای سرشانه در دو طرف لباس اندازه گرفته می شود.
  2. عرض سینه: عرض سینه، فاصله بین درزهای آستین از زیربغل در دو طرف لباس اندازه گرفته می شود.
  3. طول لباس: طول لباس مطابق شکل از وسط شانه به سمت پایین عمود کرده تا قد لباس بدست آید. برای پایین تنه نیز از روی کمر تا پایین لباس عمود کرده و اندازه گیری صورت می پذیرد.
  4. قد آستین: مطابق شکل از روی درز سرشانه تا پایین آستین اندازه گیری می شود.
  5. عرض کمر: در باریک ترین قسمت کمر لباس، فاصله بین درزهای لباس در دو طرف اندازه گیری می شود. برای پایین تنه، فاصله بین درزهای لباس در دو طرف کمر آن اندازه گرفته می شود.
  6. عرض باسن: از 20 سانتی متر پایین تر از باریک ترین قسمت کمر، فاصله بین درزهای لباس در دو طرف اندازه گیری می شود.
  7. طول فاق: مطابق اشکال از وسط کمر لباس تا درز وسط بین پا اندازه گیری می شود.

30 محصول مشابه یافت شد

کد QR

منو