فرصت های شغلی دلیچی

فروشگاه اینترنتی لباس و پوشاک دلیچی، از جوانان خلاق و پویا دعوت به همکاری می کند. برخی از شرایط احراز توانمندی برای عضویت در خانواده ی دلیچی:

+ سخت کوشی: ما بدون توجه به ساعت کاری، در روزهای تعطیل و غیر تعطیل، تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به مشتریان عزیز انجام می دهیم و تنها دلیل آن این است که دنیای اینترنت خواب ندارد.

+ کارگروهی: هیچ سازمانی بدون همکاری تک تک اعضای آن موفق نمی شود و قطعا دلیچی نیز از این موضوع مستثنا نیست.

+ اعتقاد به اهداف: برای خودتان هدف داشته باشید و برای رسیدن به آنها تلاش کنید. اگر برای زندگی شخصی خود هدف گذاری کرده اید، پس آن را به خانواده ی کاری خود نیز تعمیم دهید.

+ شایستگی: تحصیل در دانشگاه های برتر، داشتن تخصص کافی در زمینه ی کاری، حضور در دوره های آموزشی تخصصی و داشتن سابقه کاری مرتبط قطعا می تواند تاثیر مثبتی در نتیجه ی کاری شما داشته باشد.

+ احترام: قبل از آن که قانون معنا پیدا کند، احترام متقابل موجب حفظ پایه های یک جامعه می شود و به رابطه ی افراد جامعه معنا می بخشد. از این رو اعتقاد ما بر آن است که در محیط کاری که یک اجتماع کوچک به حساب می اید، در کمال احترام، با یکدیگر همکاری و تعامل داشته باشیم.

+ حس کنجکاوی: در هزاره ی سوم، بدون حس دانش خواهی زندگی کردن، فقط ما را به زندگی دایناسورها نزدیک می کند. و هرچه کنجکاوتر برای آموختن باشیم، به نتایج نوتر و بروزتری خواهیم رسید.

به طور اختصاصی نیز اگر با فوتوشاپ و ادیت عکس آشنا هستین و علاقه مندید که از راه دور با ما همکاری نمایید، به ما ایمیل بزنید و یا با ما تماس بگیرید. برای تکمیل تیم ویرایش عکس خود به کمک شما نیاز داریم.

در صورتی که موارد بالا را در خود دیده اید، رزومه ی خود را برای ما از طریق contact {at} dolichi {dot} com ارسال نمایید. لازم به یادآوری نیست که حتما در موضوع ایمیل خود به "درخواست همکاری" اشاره نمایید.

دلیچی - به سبک خودت زندگی کن! :)


کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو