برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

ضوابط و قوانین بازگشت و تعویض کالا

1-    حداکثر زمان استفاده از شرایط بازگشت و تعویض کالا 7 روز می‌باشد. توجه داشته باشید که کالا می‌بایست مطابق شرایط اولیه بوده و مورد استفاده قرار نگرفته باشد؛ (شامل: بارکد، بسته بندی لباس، جعبه کفش، لیبل و آویز لباس و... همگی بایست سالم و بدون استفاده یا هرگونه صدمه باشند)

2-    در مورد پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه: در صورت مناسب نبودن سایز، وجود پارگی یا زدگی احتمالی، مطابقت نداشتن بسته ارسالی با سفارش شما، بدون اینکه بارکد کالا از روی آن جدا شده باشد می‌توانید کالای خود را بازگشت دهید. بر روی پوشاک هیچ‌گونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر یا بدن وجود نداشته باشد، برچسب، مارک، دکمه آن هم جدا نشده باشد.

کالاهای زیر شامل مرجوعی نمی‌باشد:

- لباس‌های زیر مردانه، زنانه یا بچه‌گانه، لباس خواب، لباس نوزاد و... به دلیل مسایل بهداشتی به‌ هیچ عنوان قابل تعویض نیستند.

- زیورآلات و اکسسوری‌ها مانند گوشواره و اکسسوری‌های مشابه که تماس مستقیم با پوست دارند امکان مرجوع شدن و یا تعویض ندارند.

- لوازم آرایشی، کرم‌ها و لوسیون‌ها مطابق قوانین وزارت بهداشت به‌صورت پلمپ فروخته شده و امکان مرجوع شدن ندارند.

- عطر و ادکلن‌ها در صورتی‌که در وضعیت پلمپ و آسیب ندیده باشند قابل تعویض هستند.

- ساعت‌ها؛ عودت ساعت فقط در زمان تحويل قابل اقدام می‌باشد و بعد از تحويل كالا و تائيد صحت و سلامت قابل تعویض نیست.

شرایط و هزینه مرجوعی

مبلغ عودت داده شده به مشتری تنها به همان شماره کارت و حسابی که خرید و پرداخت آنلاین با آن انجام شده و به شرط یکسان بودن اطلاعات هویتی کاربر با اطلاعات هویتی صاحب حساب بانکی میسر می‌باشد .

برای مشتریان عزیز در خارج شهر تهران ارسال سفارش و مرجوعی آن از طریق پست انجام می شود. در صورتی که این مشتریان تمایل به تعویض یا مرجوعی کالای خود داشته باشند، می بایست کالای قبلی خود را پست کرده و سفارش جدید خود را برای ارسال در سایت ثبت نمایند. مبلغ مرجوعی پست که ابتدا توسط مشتری پرداخت شده است، در زمان بازگشت وجه کالاهای مرجوعی مبلغ 30 هزار تومان هم بابت این بازگشت مازاد بر قیمت محصولات مرجوعی پرداخت می شود. تاکید می شود دلیچی مسئولیتی بابت ارسال پیک به محل مشتری برای دریافت مرجوعی ندارد و هزینه ارسال مرجوعی را تا سقف 30 هزار تومان پوشش می دهد. طبیعی است چنانچه دلیچی پیک برای دریافت مرجوعی ارسال نماید این مبلغ 30 هزار تومان را برای مشتری واریز نخواهد کرد.

در صورتی که پس از مرجوعی مبلغ سفارش اولیه کمتر از مبلغ ارسال رایگان شود، هزینه ارسال سفارش اولیه در زمان بازگشت وجه محاسبه می شود. یعنی اگر مبلغ کالاهایی که نزد مشتری هستند بعد از بازگشت جزئی سفارش کمتر از مبلغ ارسال رایگان شود، هزینه ارسال کالاهای سفارش اولیه در بازگشت وجه محاسبه و در حساب مشتری لحاظ خواهد شد.

برای مشتریان عزیز در شهر تهران درصورت تمایل به تعویض کالا، پیک مراجعه کننده برای تحویل سفارش جدید، سفارش قبلی شما را هم مرجوع خواهد کرد. اما در صورت تمایل به صرفا مرجوعی کالا، بازگشت محصول و هزینه آن به عهده خود مشتری می باشد. در این صورت تحت هیچ شرایطی کالای مرجوعی را به صورت پس کرایه به انبار ارسال نفرمائید. پس از دریافت کالای شما در انبار و انجام مراحل تایید سفارش مرجوعی، هزینه ارسال کالای مرجوعی چه از طریق پیک یا پست نهایتاً تا 25 هزار تومان برعهده دلیچی می باشد که با مبلغ خود کالا برای شما واریز خواهد شد.

پس از اینکه کالای دریافت شده در انبار توسط دلیچی پردازش و تأیید شد، هزینه پرداختی شما 3 الی 5 روز پس از رسیدن به انبار دلیچی پرداخت می‌شود.

چنانچه خرید با استفاده از کد تخفیف انجام شده باشد، در صورت مرجوع نمودن بخشی از فاکتور، اگر مبلغ کل سفارش و مجموع کالاهای باقی مانده در فاکتور شرایط اولیه کد تخفیف را نداشته باشد، کد تخفیف در سفارش باطل تلقی شده و هزینه بازگشتی به مشتری بدون در نظر گرفتن آن تخفیف محاسبه می شود و هزینه‌ی پرداختی بابت سایر کالاها از پرداختی به مشتری کسر می‌گردد.

در صورت مرجوعی کالا، اطلاعات ثبت نامی به همراه شماره تماس خود را حتماً داخل بسته قرار دهید در غیر این صورت  شرکت مسئولیتی در قبال بازگشت به موقع وجه پرداختی شما نخواهد داشت.

  

شرایط و هزینه مرجوعی درصورت استفاده از کد تخفیف دوره‌ای

در صورتی که کالای بازگشت داده شده (همه یا بخشی از سبد خرید) در سفارشی باشد که در آن سفارش، مشتری از کد تخفیف دوره‌ای نظیر: (تخفیف در زمان خاص، حراج چند کالا و مواردی نظیر (با خرید یک عدد دومی را رایگان تحویل بگیرید و....) استفاده کرده باشد، در صورتی که بعد از کسر مبلغ مرجوعی، مبلغ کل سفارش کمتر از حداقل درنظر گرفته شده برای مبلغ کد تخفیف شود؛ مبلغ تخفیف از مبلغ کل کسر و مابقی مبلغ استرداد خواهد شد.

تنظیمات

فهرست