شرایط بازگشت کالا به دلیچی

چنانچه بعد از خرید و تحویل کالا، به هر دلیلی درخواست بازگشت کالا را داشته باشید، می توانید با توجه به جدول زیر اقدام نمایید. هزینه پرداختی شما برای کالای مرجوعی طی 72 ساعت پس از رسیدن کالا به انبار دلیچی در صورتی که تعویض کالا صورت نگیرد، به طور کامل به مشتری باز می گردد.

 

شرایط عمومی بازگشت کالا به شرح زیر است:

شما می توانید تا 7 روز کالای خریداری شده را در صورتی که مورد استفاده قرار نگرفته باشد و با رعایت شرایط زیر بازگردانید.

در صورتی که کالای مشاهده شده در سایت با کالای شما مغایرت دارد، برای مثال دارای پاره گی و یا زده‌گی است، مشتری گرامی باید تا حداکثر 48 ساعت پس از دریافت کالای ذکر شده، فرم بازگشت کالای خود را پر کند و فروشگاه را از این طریق مطلع سازد تا مشمول بازگشت کالا به هزینه دلیچی شود. لازم به ذکر است کالاهای که به صورت تعداد و برای مصرف تجاری و عمده خریداری شده باشد، شامل شرایط بازگشت نمی شود.

 

کدام کالاها قابل تعویض و مرجوع شدن نیستند؟

- لباس های زیر مانند شورت های مردانه، زنانه یا بچه گانه، لباس خواب و... به دلیل مسایل بهداشتی به هیچ عنوان قابل تعویض نیستند.

- کفش ها در شرایطی که کفی کفش سالم و تمیزبوده، خط خوردگی و تا شدگی و از بین رفتن بوی طبیعی کفش اتفاق نیفتاده باشد، قابل تعویض هستند.

- انواع کیف، کوله و محصولات چرم در شرایطی که کالا کاملا سالم باشد و متعلقات آن همراه کالا باشد، قابل تعویض و عودت خواهد بود.

- لباس های نوزادی به دلیل مسایل بهداشتی قابل تعویض نمی باشند.

- زیورآلات و اکسسوری ها مانند گوشواره و اکسسوری های مشابه که تماس مستقیم با پوست دارند امکان مرجوع شدن و یا تعویض سلیقه ای ندارند.

- لوازم آرایشی، کرم ها و لوسیون ها مطابق قوانین وزارت بهداشت به صورت پلمپ فروخته شده و امکان مرجوع شدن ندارند.

- عطر و ادکلن ها در صورتی که در وضعیت پلمپ و آسیب ندیده باشند قابل تعویض هستند.

- ساعت ها؛ عودت ساعت فقط در زمان تحويل قابل اقدام می‌باشد وبعد از تحويل كالا و تائيد صحت و سلامت قابل تعویض نیست.

- استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند پرو ناصحیح، استفاده بدون در نظر گرفتن شرایط نگهداری محصول، تماس با مواد شیمیایی و همچنین اشکال‏‏‌های ظاهری (خط تا، خط و خش ، پارگی و مانند آن روی محصول و زیورآلات) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود از جمله مواردی هستند که از شمول این بند خارج هستند.

 

نکات مهم در خصوص کالاها

* درصورت استفاده از کد تخفیف یا طرح های موقت حراج (با خرید یک کالا، دومی رایگان و ...) و بازگرداندن همه یا بخشی از سفارش و خارج شدن از شرایط حراج (برای مثال پس از بازگشت یکی از کالاها، مبلغ کل سفارش از حداقل در نظر گرفته شده برای استفاده از کد تخفیف کمتر شود) مبلغ عودتی بدون در نظر گرفتن کد تخفیف محاسبه خواهد شد.

* اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در وب‌سایت دلیچی، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. همچنین دلیچی مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

* دلیچی نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر (از قبیل حساسیت های پوستی، جراحات و ...) مسئولیت و پاسخگویی ندارد.

* همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه آن نیز الزامی است.

* کالا حتما با جعبه اصلی خود، اتيکت و بارکد کالا، برگشت شود.

 

فرایند انجام بازگشت کالا به دلیچی

برای شروع فرآیند بازگشت کالای خود به دلیچی، در اولین فرصت وارد حساب کاربری خود شوید و از بخش مرجوعی فرم ارجاع کالا را پر نمایید و یا ما را از طریق ایمیل contact@dolichi.com مطلع نمایید. اطمینان داشته باشید همکاران ما پس از دریافت درخواست، با شما تماس خواهند گرفت.

بازگشت كالا صرفا با هماهنگي كارشناسان ميسر خواهد بود. از ارسال کالا بدون هماهنگي با خدمات مشتريان جداً خودداري کنيد.

 

ویدئو آموزش درخواست بازگشت کالا

تماشای این ویدئو در کانال آپارات دُلیچی

دانلود ویدئو

توضیحات تکمیلی:

دلیل بازگشت کالا

زمان اعلام

شرایط

درخواست دلیچی از شما

اقدام بعدی دلیچی

عدم تطابق کالای دریافتی با کالای سایت از لحاظ رنگ

تا 7 روز

کالا سالم مطابق کالای ارسالی با شرایط بند الف

در قسمت توضیحات مرجوعی کالا دلیل دقیق مغایرت را اعلام نمایید.

دلیچی تلاش خواهد کرد در صورتی که کالایی مطابق با خواسته ی شما موجود باشد با هماهنگی شما آن را برایتان ارسال نماید و در عین حال مجددا فرایند عکاسی آن کالا را بررسی خواهد کرد و در صورت امکان اصلاح خواهد نمود

عدم تطابق با سایز شما

تا 7 روز

کالا سالم مطابق کالای ارسالی با شرایط بند الف

در قسمت توضیحات مرجوعی کالا دلیل دقیق مغایرت را اعلام نمایید. برای مثال بفرمایید کدام قسمت کالا مطابق سایز اعلامی در سایت نمی باشد.

دلیچی تلاش خواهد کرد در صورتی که کالایی مطابق با خواسته ی شما موجود باشد با هماهنگی شما آن را برایتان ارسال نماید و ضمن تماس با شما فرآیند سایز زنی کالا را با شما چک خواهد کرد تا در خریدهای بعدی بتوانید راحت تر کالای مد نظرتان را انتخاب نمایید. در عین حال مجددا فرایند سایززنی آن کالا انجام خواهد شد.

عدم تطابق کالا با استایل شما

تا 7 روز

کالا سالم مطابق کالای ارسالی با شرایط بند الف

در قسمت توضیحات خواسته ی دقیق خود را اعلام نمایید.

دلیچی تلاش خواهد کرد در صورت موجودی کالای دیگری مطابق با خواسته ی شما آن را ارسال کند و در غیر این صورت کالاهای جدید خود را مطابق با خواسته های شما آماده نماید.

ایراد ظاهری در کالا

تا 2 روز

کالا مطابق با عکس ایراد ارسالی از طرف مشتری با شرایط بند ب

پوزش ما را برای ارسال کالا پذیرا باشید.

دلیچی تلاش خواهد کرد کالایی مطابق با سفارش قبلی شما را مجددا با هزینه ی خود ارسال نماید و از این پس تلاش خود را جهت جلوگیری از این اشتباه مبذول خواهد داشت.

 

توجه فرمایید در تمام موارد کالای مرجوعی باید شرایط زیر را داشته باشد:

محصولات تنها، پرو شده باشند و در وضعیت اولیه وکاملا نو باشند و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، بارکد، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد

شرایط الف: کالا باید با بسته بندی اصلی، بدون کنده شدن اتیکت کالا، نگرفتن بوی عطر و ادکلن و به صورت سالم و بدون ایراد مرجوع گردد.

شرایط ب: کالا باید با بسته بندی اصلی، بدون کنده شدن اتیکت کالا، نگرفتن بوی عطر و ادکلن و به صورت سالم و با ایراد اعلام شده از طرف مشتری مرجوع گردد.


کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو