چرا دلیچی؟

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی دلیچی ایجاد و بکارگیری سیستم نوینی در تولید، تهیه و توزیع پوشاک است تا بتواند مجموعه مشتریانش را به شعار "به سبک خودت زندگی کن! :) " نزدیک تر نماید. دلیچی خود را متعهد می داند خواسته ی تمام مشتریانش را در نظر داشته باشد. به همین منظور با بکارگیری سیستم دقیق تهیه و توزیع کالا و بکارگیری سیستم های برتر انبارداری و قیمت گذاری، کالاهای به روز برندهای داخلی و خارجی را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریانش قرار دهد. همچنین با ارتباط تنگاتنگ با تامین کنندگان بزرگ پوشاک داخل و واردکنندگان، حراج های شگفت انگیز و قیمت های باورنکردنی را در میان و انتهای فصل به مشتریانش ارائه دهد.

تلاش دلیچی بر آن است تا با کاهش هزینه ی واسطه گری، نگهداری و تبلیغات، کالاها را با مناسب ترین قیمت به دست مشتریان خود برساند. دلیچی با بهره گیری از سیستم جامع حمل و نقل کالا که متشکل از انواع کالارسان ها از جمله پست، پیک و ... تلاش کرده است تا بتواند بازه ای وسیع از زمان دریافت کالا از چند ساعت تا چند روز و هزینه  را در اختیار مشتریانش قرار دهد تا هرکس با توجه به شرایط خود، گزینه ی مناسب را انتخاب نماید.

دلیچی با همکاری تنگاتنگ با فروشگاه های حقیقی در بازار های اصلی کشور تلاش می کند تا به روزترین مدل های موجود در بزرگترین مراکز خرید ایران مثل کوروش، تیراژه، مگامال، تندیس، اندیشه و قائم را برای مشتریانش تهیه نماید تا موجبات رضایت دورترین مشتریان عزیز خود در کوچکتری شهرستان ها را فراهم کند.

دلیچی تلاش نموده تا با نزدیک کردن خود به مراکز تهیه و تامین کالا در تهران، هزینه های تامین کالا را کاهش داده و همچنین بتواند برای تامین کنندگان خود به عنوان یکی از شرکای تجاری فروش قوی شناخته شود. بدین منظور تولید کنندگان بزرگ و صاحب سبک ایرانی و واردکنندگان رسمی برندهای خارجی می توانند از طریق فرم تماس با ما نسب به ثبت درخواست همکاری خود اقدام نمایند. دلیچی پس از صحت سنجی اطلاعات نسبت به شروع همکاری مستمر اقدام خواهد کرد.

دلیجی خود را متعهد نموده است، تا با همکاری نزدیک با تولیدکنندگان ایرانی ضمن کاهش هزینه های خود، کالای تولید داخل را با قیمت مناسب تری به دست همیهنان عزیز برساند تا توانسته باشد سهم کوچکی در اعتلای نظام اقتصادی و ایجاد اشتغال در بین جوانان داشته باشد.

با توجه به علاقه برخی از مشتریان به خرید از برند های روز اروپا و امریکا، دلیچی توانسته است با برقراری ارتباط با واردکنندگان قانونی این کالاها، ضمن کمک به انجام واردات قانونی کالا و جلوگیری از قاچاق، به خرید مطمئن مشتریان خود کمک نماید. در این راستا دلیچی تلاش کرده تا در توضیحات هر کالا، از کشور مبدا و کشور تولیدکننده ی کالا با صداقت کامل نام ببرد. مشتریان دلیچی می توانند اطمینان داشته باشند کالاهایی که در سایت به عنوان اصل نام برده می شوند، از طرف برند مربوطه مورد تایید می باشند.

دلیچی ضمن احترام به تمام عقاید و سلیقه ها و تمکین از قوانین جمهوری اسلامی ایران، تلاش می کند تا مجموعه ای کامل از نیازهای بانوان، آقایان، جوانان و نوجوانان ایرانی را فراهم نماید.

در آخر دلیچی خود را متعهد نموده تا با ایجاد بستر بازگشت کالا، بدون هزینه، این اطمینان را به مشتری خود بدهد تا به هر دلیلی، از خرید خود ناراضی بودند آن را بازگردانده و پول پرداختی بابت کالا را به طور کامل مطابق با فرآیند اعلام شده در بخش بازگشت کالا دریافت نمایند. تمام تلاش ما در این مجموعه با هدف صرفه جویی در زمان و هزینه پرداختی توسط مشتری و در کنار آن فراهم کردن محیطی متنوع برای خرید با تمام سلایق است.

دلیچی - به سبک خودت زندگی کن! :)

 


کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو