زنی با تاپ و کلاهی به سر که یک پرتقال در دست دارد

چند توصیه برای انتخاب سوتین در تابستان

هوا رو به گرمی است و تابستان در راه است. گرمای روزهای بلند تابستان لذت بخش است اگر…، گرما را با لباس زیر راحت شکست دهید! سوتین‌های سنتی در هوای گرم می‌توانند یک کابوس باشند. سوتین‌های زنانه مخصوص تابستان از پارچه‌های نرم‌تر استفاده می‌کنند، از پشتی بدون سیم استفاده می‌کنند و دارای مواد دفع کننده رطوبت هستند. لباس مناسب با قا فصل و هوا میتواند از بدن شما و سلامتی شما محافظت کند. با لباس زیر زنانه مناسب تابستان در تمام طول فصل خنک و با اعتماد به نفس بمانید.

در نوشتار پیش رو سعی دارم تا چند مدل مناسب برای تابستان به شما معرفی کنم. اما بهتر است پیش از معرفی چند سوتین مناسب بهار و تابستان مواردی را گوشزد کنم که در انتخاب یک سوتین مناسب برای تابستان بهتر است از موارد زیر اجتناب کنید. این موارد می تواند یک روز تابستانی را برای شما جانکاه و آزار دهنده کند.

  • سوتین هایی که تزییناتی مانند سنگ دوزی و پولک دوزی دارند. زیرا که در هوای گرم تابستان می توانند خارش و حساسیت پوستی ایجاد کنند.
  • اگر مجبور نیستید، در تابستان سوتین فنر دار نپوشید.
  • پوشیدن سوتین با سایز نامناسب هرچند همیشه آزاردهنده است. اما در تابستان سایز نامناسب سوتین بسیار سخت تر است.
  •  پارچه های ضخیم و سنگین را کنار بگذارید. مانند باقی بخش های لباس تابستانه سوتین مناسب تابستان نیز بهتر است از پارچه های سبک و با منفذ تولید می شود.
سوین نخی سایز بزرگ پرجا مدا

سوتین نخ پنبه:

سوتین های تولید شده از الیاف طبیعی پنبه بسیار می تواند برای تابستان مناسب باشد. سوتین های نخ پنبه در جذب رطوبت بدن بسیار خوب عمل می کنند و قابلیت تنفس خوبی هم برای پوست فراهم می کنند. این سوتین ها بایست در بالای فهرست شاخص های خرید یک سوتین مناسب برای روزهای گرم تابستان است.

سوتین تیشرت:

راحت‌ترین سوتین! سوتین‌های تیشرت با داشتن ظاهری صاف و راحتی بدون فنر، آن‌ها را برای لباس‌های روزمره ایده‌آل می‌کنند. سوتین های تیشرت تولید شده با پارچه نخ پنبه یا توری میتوانند شما را در یک روز تابستانی شگفت زده کنند. آن‌ها یک ضرورت برای مجموعه لباس زیر هر خانمی هستند.

سوتین بدون فنر:

مایلید راحتی و خنکی در تمام طول روز تجربه کنید! سوتین‌های بدون فنر برای داشتن یک تجربه تابستانی راحت عالی هستند. فنر دار ها را برای یک مهمانی رسمی یا مجلس کنار بگذارید در فصل تابستان برای یک استایل روزمره سوتین های بدون فنرعالی هستند.آن‌ها برای هر فعالیتی خوب هستند، شکل طبیعی و پشتیبانی ملایمی روی پوست را فراهم می‌کنند. یک ضرورت برای مجموعه لباس زیر زنانه شما.

سوتین های بدون پد:

سوتین‌های بدون پد در هوای گرم نجات دهنده هستند. برخلاف گزینه‌های پددار، آن‌ها سبک و قابل تنفس هستند و شما را خنک و راحت نگه می‌دارند. یک ضرورت برای زیر لباس های تابستانه هستند.

سوتین های برلت(bralette):

راحتی خنک و استایل تابستانی! را با سوتین‌های برلت (bralette) تجربه کنید. سوتین های برلت مانند سوتین های ورزشی یک ضرورت برای هر مجموعه لباس زیر زنانه هستند. این گزینه‌های راحت و شیک، پشتیبانی کمی را ارائه می‌دهند و حتی می‌توانند به عنوان تاپ کوتاه عمل کنند که آن‌ها را برای هوای گرم ایده‌آل می‌کند. علاوه بر این سوتین های مدل دمی (Demi) یا بالکنی و سوتین های که پوشش کامل نمیدهند نیز می توانند انتخاب خوبی باشند. بهتر است علاوه بر مدل سوتین به جنس آن نیز همانطور که اشاره شد توجه داشته باشید.

تاپ نحی رنگ گلبهی رند دگسونری

کراپ تاپ ها:

مجبوری نیستید هر روز تابستان سوتین بپوشید. کمی ماجراجویی کنید شاید یک کراپ تاپ کتان بتواند یک تجربه متفاوت باشد. حتی می توانید یک روز تعطیل تنبلانه را با یک کراپ تاپ زیبا سر کنید. هرچند برای استفاده روزمره هم انتخاب هیجان انگیزی خواهد بود. آزاد و رها خود را به آغوش هوای گرم تابستان بسپارید. کراپ تاپ ها یا بادی تاپ ها با مدلهای مختلف و جذاب را به راحتی می توانید در فروشگاه اینترنتی دلیچی بیابید.

اگر سوتین های موجود در کشوی لباس زیرتان به نظرتان تکراری است یا مدل های موجود در بازار را قدیمی و خسته کننده میدانید پس بد نیست سری به صفحه لباس زیر زنانه دلیچی بزنید. انواع مدلهای جذاب از برند دکسونری و پرجامدا و … را در دلیچی ببینید به راحتی سوتین مورد نظر خود را بیابید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

پیمایش به بالا