برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شال و روسری

Reevas
کد: 358455302
248,000 تومان 310,000 تومان
‎−20%
سایزهای موجود: سایزها: free size
شال زنانه منگوله دار دارای نوار اکلیلی دوخت شده
Reevas
کد: 358455301
248,000 تومان 310,000 تومان
‎−20%
سایزهای موجود: سایزها: free size
شال زنانه منگوله دار دارای نوار اکلیلی دوخت شده
Reevas
کد: 358455332
248,000 تومان 310,000 تومان
‎−20%
سایزهای موجود: سایزها: free size
شال زنانه منگوله دار دارای نوار اکلیلی دوخت شده
نمایش 1 تا 4 از 4 مورد

شال و روسری از بخشهای پر از نکته و حساسیت لباس زنانه است به ظاهر بسیار ساده است اما کاربرد های متفاوت و وابسته به فصل سال آنها را کمی پیچیده کرده است. شال زمانی فقط برای فصل سرما برای محافظت سر و شانه ها از سرما تولید می شد اما این روزها تغییرات زیادی داشته است دیگر فقط شال های پشمی تولید نمی شوند بلکه از پارچه های لطیم مانند حریر، تویل و ابریشم نیز برای تولید شال ها استفاده می شود برخلاف روسری معمولا طرح پارچه ساده تری دارند. شال ها با عرض پنجاه تا هفتاد سانتیمتردر طول یک متر و پنجاه سانتیمتر تا دومتر تولید می شوند. کاربرد تزیینی یا مذهبی به منظور پوشش حجاب به کار می روند. استفاده از شال و بستن آن روشهای بسیار متنوع و زیبایی دارد. شالها معمولا دور دوز می شوند. رنگهای شاد و خنثی و هر نوع رنگی را می توان درمیان شال ها پیدا کرد. برای اینکه با مانتو پالتو به راحتی هماهنگ شوند. می توان یک شال مناسب را با یک شومیز یا تونیک رسمی یا پیراهن زنانه همراه کرد و ترکیبی زیبا دیدنی برای یک مهمانی شب ایجاد کرد یا حتی یک ترکیب رسمی برا محیط کاری. ولی در هر صورت با هر مصرفی که از شال استفاده کنید چه برای گرمای آن در فصل سرما یا برای پوشش مذهبی یا بخشی تزیینی برای لباس تنوع رنگ مدل شال ها می تواند شما را راضی کند.

روسری ها برخلاف شالها ابعاد مربع دارند. طرح و چاپهای بسیار متنوع در کنار ترکیب رنگی فوق العاده روسری ها را از هر قسمت دیگر لباس زنانه مجزا می کند. جنس ابریشم، تویل و حریر بسیار پر طرفدار است همانطور که روسری ساتن با دور دست دوز می تواند ترکیبی شیک برای یک لباس مجلسی یا رسمی و کاری باشد. روسری ها ممکن است دور دوخت باشند یا دور دست دوز. مانند شال، روسری زنانه ممکن است به منظور مذهبی برای حجاب مورد استفاده قرار گیرد در حالی که مصرف تزیینی آنها برای همراهی با سایر قسمتهای لباس ظاهری شیک و کلاسیک برای شما می سازد.

روسری به عنوان بخشی از تزیینات لباس بیشتر برای همراهی با لباس مجلسی در یک مهمانی شب با شکوه کاربرد دارد. البته برای یک استایل رسمی و کاری هم یک پوشش چشمگیر است با کاربرد روسری و شال به عنوان حجاب بایست گفت انتخاب رنگ و طرح آنها بسیار بستگی به سایر قسمت های لباس مانند مانتو شلوار و به خصوص کیف و کفش دارد. شال و روسری را می توان تنها با کیف و کفش یا فقط با کیف هماهنگ کرد. اگر از مانتو جلو باز استفاده می کنید روسری می تواند با بلوز یا شومیزی که زیر مانتو پوشیده می شود هماهنگ شود. اگر زیر مانتو فقط یک سارافون ساده رنگی استفاده می کنید می توانید شال یا روسری خود را با زمینه رنگ سارافون یا تونیک زیر مانتوی هماهنگ کنید یا فقط با کفش و کیف.

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

فهرست