برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

بوت و نیم بوت زنانه

Dexonary
کد: 159001402
1,300,000 تومان 1,625,000 تومان
‎−20%
سایزهای موجود: سایزها: 37
نیم بوت زنانه طراحی شده توسط برند دکسونری است. رویه بوت با طرح ساده افسری طراحی شده است و از جنس چرم مصنوعی است و وزن مناسبی برای مصرف روزانه دارد زیره کفش از جنس پی وی سی است
کفش میلاد
کد: 159014602
960,000 تومان 1,200,000 تومان
‎−20%
(1)
سایزهای موجود: سایزها: 36
نیم بوت چرم مصنوعی زنانه که پشت زیپ دار بوده و پاشنه پهن دارد.
کفش میلاد
کد: 159000302
652,800 تومان 816,000 تومان
‎−20%
سایزهای موجود: سایزها: 40
جنس روی کفش از چرم مصنوعی می باشد و قسمتی از آن دارای دوخت های لوزی شکل و جلوی کفش و پشت ساده می باشد. کف کفش از فوم است که دارای شیارهایی می باشد در نتیجه به راحتی می توانید در فصل بارندگی بر روی زمین خیس و سر راه...
Dexonary
کد: 159001502
1,300,000 تومان 1,625,000 تومان
‎−20%
سایزهای موجود: سایزها: 37 38 39 40
بوت زنانه بلند طراحی شده توسط برند دکسونری است. رویه بوت با طرح لوزی مورب طراحی شده است و از جنس چرم مصنوعی است و وزن مناسبی برای مصرف روزانه دارد زیره کفش از جنس پی وی سی است
ShikGaam
کد: 209008802
478,000 تومان 597,500 تومان
‎−20%
(1)
سایزهای موجود: سایزها: 37 38 40
جنس: میکروفیبرمناسب برای: خانم‌هاتوضیحات: زیره آجدار - لوگوی CK به صورت حک شده در کنار کفش و روی زبانه - زبانه نرم و اسفنجیتصاویر از روی خود محصول عکاسی شده اند
Dexonary
کد: 159001202
1,040,000 تومان 1,300,000 تومان
‎−20%
سایزهای موجود: سایزها: 39
بوت زنانه بلند طراحی شده توسط برند دکسونری است. رویه بوت با طرح لوزی مورب طراحی شده است و از جنس چرم مصنوعی است و وزن مناسبی برای مصرف روزانه دارد زیره کفش از جنس پی وی سی است
نمایش 1 تا 8 از 8 مورد

بوت و نیم بوت زنانه پوشش محبوب فصل سرد سال است. درمیان زنانه در تمام نقاط دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. کمتر خانم جوان و نوجوانی را می توان یافت که دست کم یک یا دو مدل بوت و نیم بوت زنانه در کمد لباس خود نداشته باشد. بوت و نیم بوت زنانه مانند بوت های مردانه تنوع مدل بالایی دارند البته با این تفاوت که بایست به آنها تنوع مدل های پاشنه را نیز اضافه کرد و مهم تر اینکه تنوع های رنگی قابل توجهی دارند حتی اگر از چرم طبیعی تولید شده باشند.

بوت و نیم بوت ها تولید شده از چرم طبیعی با وجود قیمت به نسبت بالاتر اما به دلیل استحکام و دوام خوبشان همیشه محبوب خانم ها بوده اند. چرم طبیعی با جلا و زیبایی ذاتی که دارد یکی از پرمصرف ترین مواد به کار رفته در تولید بوت و نیم بوت است. همچنین چرم شبرو که از قسمت های ظریف و بیرونی پوست تولید می شود و براق تر است و البته چرم اشبالت (جیر) که به نسبت در میان انواع چرم قیمت مناسب تر دارد. اما گذشته از چرم طبیعی پر مصرف ترین جنس رویه بوت و نیم بوت های زنانه را چرم مصنوعی که به نام بیاله هم شناخته می شود تشکیل می دهد. چرم مصنوعی بیاله بسیار سبک زیبا و بادوام است به راحتی با واکس های روغنی یا واکس های تولید شده از مشتقات نفتی و حتی یک پولیش ساده می توان به عمر مفید و دوام آنها افزود. بیاله علاوه بر رنگ های همه پسند مشکی و قهوه ای و گردویی در رنگ های شاد تر و روشن تر هم تولید می شوند و تنوع رنگی زیبایی را به بوت و نیم بوت زنانه داده اند رنگ های سورمه ای، زرشکی و عسلی  در رده دوم رنگ های پر مصرف  برای تولید بوت و نیم بوت زنانه هستند.

جنس مصنوعی دیگری که در تولید بوت و نیم بوت زنانه به کار می رود هورس است که ظاهری بسیار شبیه نبوک دارد. هورس هم تنوع رنگی بالای دارد و استحکام و دوام خوبی برای تولید بوت زنانه دارد. برای نگهداری بوت و نیم بوت هورس می توان از پولیش استفاده کرد. سایر پارچه های سنگین و گرم بالا که در تولید کفش های روزمره و تخت زنانه به کار می رود نیز در تولید بوت و نیم بوت هم به کار می رود. مخمل، کنواس، ژاکارد هم در تولید یک بوت و نیم بوت زیبا و متفاوت توسط طراحان و تولیدکنندگان به کار گرفته می شود. در صورتی که به دنبال یک بوت یا نیم بوت ضد آب می گردید بهتر است به دنبال آنهایی باشید که از مواد مصنوعی تولید شده اند لاستیک، نایلون و نئوپرن در این موارد استفاده بیشتری دارند. در ادامه اما تعدادی از مدل های همه پسند بوت زنانه را معرفی می کنیم. مدل هایی که با تنوع تولید در جنس رویه و پاشنه و زیره سگک و... خود تنوع چشم نواز و چشمگیری دارند.

نیم بوت، بوت مچی Ankle boots یکی از محبوب ترین ها است در بازار مد در ایران بیشتر با عنوان  نیم بوت شناخته می شوند ارتفاع آنها قوز پا را می پوشاند و گاهی چهار تا ده سانت بالای قوزک یعنی قسمت پایینی ساق پا را نیز پوشش می دهند. بیشتر به عنوان یک نیم بوت غیر رسمی و روزمره استفاده می شوند با شلوار جین یا کتان و هر پوشش روزمره ای می تواند به کار روند. کاربرد آنها منحصر به فصل های سرد سال نیست. حتی در یک روز بهاری می توان آنها را تاپ و دامن هم هماهنگ کرد. این مدل نیم بوت ها علاوه بر پاشنه تخت با پاشنه های سه سانتی و پنج سانتی و پاشنه های بلند تر هم تولید و به بازار عرضه می شوند. مدل های نیم بوت مچی برای تابستان با پنجه باز و با تسمه هایی برای پوشاندن رویه پا تولید می شوند که به نوعی می توان آنها را در خانواده صندل هم دسته بندی کرد. پنجه های باز دارند و با تسمه هایی رویه پا به زیره نیم بوت مچی محکم می شود. نیم بوت های مچی به طور معمول با جوراب های اسپرت و مچی همراه می شوند.

بوت های ساق بلند مدل محبوب و همه کاره بوت زنانه است به عنوان یک پوشش رسمی بیشتر کاربرد دارد. اما برای ست شدن با پوشش غیر رسمی و روزمره هم قابلیت بالایی دارد. بوت زنانه ساق بلند ارتفاع تا زیر زانو دارد و تقریبا کل ساق پا را می پوشاند. آنها می توانند تمام روز پاها را گرم نگه دارند. بوت های ساق بلند نیز علاوه بر تولید با زیره تخت و پاشنه های نرم با پاشنه های بلند نیز تولید می شوند. بوت های ساق بلن همیشه با جوراب های ساق بلند استفاده می شوند. نیم بوت چلسی مدل زیبا است که بیش از نیم قرن در میان زنان و مردان محبوبیت خود را حفظ کرده است. نیم بوت چلسی زنانه نیز مانند نیم بوت چلسی مردانه بدون بند با دو کش در دو طرف تولید می شود تا پا به راحتی وارد و خارج شود. ارتفاع نیم بوت چلسی کمی بالاتر قوزک پا است و کمی از ساق پا را در بر میگیرد. نیم بوت چلسی نیز می تواند کاربرد رسمی داشته باشد. به طور معمول نیم بوت های چلسی با پاشنه تخت تولید می شود.

بوت سربازی Combat Boots یکی از مدلهای محبوب میان نوجوانان و جوانان است. ارتفاع بوت سربازی کوتاه تر از بوت های ساق بلند است و در مقایسه با نیم بوت های مچی و چلسی بایست گفت بلندتر یا هم ارتفاع هستند. این مدل نیم بوت زنانه که از پوتین های سربازی الهام گرفته شده است بیشتر به عنوان یک پوشش غیر رسمی است. با بند بسته می شود و کاربردش منحصر به روزهای سرد سال نیست می تواند در تابستان نیز با یک هماهنگی جذاب با تاپ و کراپ تاپ و انواع دامن یا شلوارک استفاده شود. ممکن است.

بوت سوارکاری Biker Boots بسیار شبیه بوت های ساق بلند هستند هرچند که با ساق کوتاه تر و با فرم نیم بوت هم می توانید مدلهای از یک بوت سوارکاری را در بازار مد به خصوص در فروشگاه های اینترنتی بیابید. پاشنه آنها کمی بلند تر از پاشنه نرمال است و با تسمه هایی در ناحیه مچ پا یا روی پا تزیین می شوند.

نیم بوت صحرایی Desert Boots مدل رسمی تر نیم بوت زنانه است که مانند نیم بوت صحرایی مردانه پر مصرف و محبوب است. نام این مدل نیم بوت از نام نیم بوت نظامی مورد استفاده افسران انگلیسی در قاهره و هندوستان گرفته شده است. ارتفاع آنها درست تا قوزک پا یا کمی پایین تر از آن است. مدل های که از جنس اشبالت (جیر طبیعی یا جیر مصنوعی و نبوک و هورس) تولید شده اند بیشتر کاربرد رسمی دارند درحالی که مدل های تولید شده با چرم طبیعی یا مصنوعی با لباس های روزمره و غیر رسمی بیشتر هماهنگ می شود. پاشنه آنها بیشتر تخت است.

بوت بارانی Rain Boots که جنس ضد آب دارد و کمتر اجازه نفوذ رطوبت به داخل پا را میدهند نیز می توان در یک هوای بارانی استفاده کرد.آنها از موادی تولید می شوند که مقاومت بالایی در مقابل نفوذ آب داشته باشند و در تولید آنها کمتر از چسب استفاده می شود.

بوت های بالای زانو نیز همیشه طرفداران خود را داشته است. بسیار جذاب هستند می توانند در یک ترکیب زیبا با انواع پوشش رسمی و غیر رسمی قرار گیرند این مدل بوتها پوششی فراتر از زانوها فراهم می کنند. اگر به دنبال یک بوت یا نیم بوت مناسب برای یک مجلس رسمی هستید می توانید از بوت ها یا نیم بوت های پاشنه بلند استفاده کنید ترکیبی زیبا و چشم نواز از یک کفش مجلسی با یک بوت را امتحان کنید. در انتخاب بوت سایز مناسب بسیار اهمیت دارد. سایز مناسب برای بوت و نیم بوت منحصر به سایز پا نیست بلکه بایست راحتی روی پا ساق پا و مچ ها را هم در نظر بگیرید. 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

فهرست