تصویر مردی عضلانی در یک تیشرت سفید

چند پیشنهاد برای اینکه عضلانی تر به نظر برسید

بسیاری از مردان ساعت‌ها وقت خود را در باشگاه های ورزشی صرف می کنند تا بدنشان را بسازند، آن ها لباس گشاد نمی پوشند که تمام ماهیچه هایشان را پنهان کند.

مردان حق دارند که این همه کار سخت را در معرض نمایش بگذارند. در این مقاله ما راهنمای مناسبی در مورد پوشیدن لباس هایی که به شما کمک می کند تا عضلانی تر به نظر برسید در اختیارتان قرار داده ایم. پس تا انتها همراه ما باشید.

ساخت ماهیچه برای به دست آوردن بدنی که به آن افتخار کنید ، انگیزه زیادی برای کشیدن خودتان به سالن ورزش لازم دارد. این یک پیاده روی ساده در پارک نیست، یک برنامه ریزی مستمر و دقیق است.

اگر ساعت ها آموزش و تمرین زیاد، خوردن غذاهای مناسب برای دیدن نتیجه ی دلخواه و رسیدن به بدن رویایی تان را انجام داده اید، چرا نمی خواهید آن را نشان دهید؟

ممکن است وقت کافی و مساوی برای رفتن به باشگاه و رسیدن به یک برنامه ی کاری شلوغ را نداشته باشید، اما این بدان معنا نیست که شما نخواهید ماهیچه هایتان عضلانی تر دیده شوند، درست است؟ ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که چگونه لباس می تواند باعث شود که ماهیچه هایتان برجسته تر و بهتر نشان داده شوند.

واضح است که نشان دادن بدن عضلانی شما همیشه و وقتی که مجبور به پوشیدن لباس می شوید آسان نیست. اما غیر ممکن هم نیست! در اینجا توصیه هایی برای پوشیدن لباس هایی که این کار را ساده تر می کند قرار داده ایم.

داشتن ماهیچه های قوی و بدن عضلانی تنها یک ظاهر زیبا نیست شاید در نظر اول از نظر خیلی ها سطحی به نظر بیاید اما این حاصل سالها ممارست و تمرین منظم است. این نتیجه ای صرف نظر کردن از خیلی از خوراکی ها و عادت های مخرب در کنار برنامه ریزی و تعهد به اجرای یک برنامه برای ساخت عادت های خوب در زندگی است. پس اشکالی ندارد تا به این ترتیب هم زیبایی اندام خود را هم توان تعهد و برنامه ریزی خود را نمایان سازید.

مردی در تیشرت سفیت و شلوار جین

تیشرت آستین کوتاه و بلند:

اولین قدم برای دانستن این که چگونه عضلانی به نظر برسید، توانایی تشخیص بهترین تناسب تیشرت برای شما است.  این ممکن است خیلی ساده به نظر برسد، اما یک تیشرت مناسب می تواند شگفتی های مطلقی را ایجاد کند. بهترین تیشرتی که شما را عضلانی نشان دهد، تیشرت های متناسب با سایز بدنتان است. تیشرت های شل و گشاد تعریفی ندارند و همه ی عضلاتتان در زیر آنها پنهان می شود و در واقع کسی قادر به تشخیص این مساله نیست که بدن شما عضلانی است. تیشرت با تنوع بالایی در جنس تولید میشوند برای انتخاب بهترین پارچه برای تیشرت در شرایط کاربردی مختلف می توانید اطلاعات بیشتری در مقاله ” مجبوب ترین جنس پارچه برای تیشرت” بیابید.

برای اینکه بهترین تیشرت را انتخاب کنید به سراغ رنگ های سفید و خاکستری بروید. تناسب بین رنگ خاکستری و سفید باعث می شود که مطمئن باشید عضلات شما کمتر پوشش داده می شود و به جای آن منحنی های بدن شما را نشان می دهد. رنگ های روشن مثل سفید و خاکستری، بهترین نوع لباس هستند، زیرا وقتی نوبت به نمایش منحنی های بدن میرسد این رنگ ها بخشنده تر هستند. این کار برای شما که خیلی عضلانی نیستید هم بسیار عالی است. حتما این عبارت را شنیده اید که ” سیاه شما را لاغر نشان میدهد” به همین دلیل است که سیاه منحنی های بدن را حذف می کند و در حالی که  سفید و خاکستری آن ها را در آغوش خواهند گرفت. تیشرت مردانه یک لباس غیر رسمی و روزمره است. پس میتواند در خیلی از موقعیت ها در شرایط روزمره زندگی یا یک آخر هفته پوشش خوبی باشد پس با یک انتخاب مناسب از رنگ و فرم، در یک دورهمی دوستانه یا برای پرسه زدن آخر هفته در یک مرکز تفریحی و خرید تصویری جذاب از خود ارایه کنید.

پیراهن سفید:

اما شما نیاز دارید در موقعیت های مختلف لباس مناسب خود را بیابید. برای یک روز تعطیل یا یک موقعیت غیر رسمی شاید تیشرت انتخاب خوبی به نظر برسد اما در محیط کاری شما نیاز به لباسی دارید تا شما را جدی و مصمم نشان دهد. پیراهن مردانه انتخابی عالی است. چه برای محیط کاری روزمره و غیر رسمی یا حتی موقعیت های کاری رسمی پیراهن مردانه انتخاب بهتری است. این انتخاب میتواند یک پیراهن سفید مردانه با برش اسلیم فیت یا راسته باشد. برای آشنایی بیشتر با انواع برش و مدل های پیراهن مردانه میتوانید مقاله” با انواع مدل پیراهن مردانه آشنا شویم” را مطالعه کنید.

می توانید با انتخاب مناسب یک پیراهن مردانه در یک روزکاری غیر رسمی یا حتی در مصاحبه کاری تصویری متفاوت از اندام خود ارایه کنید. هنگامی که به دنبال یک پیراهن برای این هدف هستید، همیشه به دنبال رنگ سفید بروید. پوشیدن یک پیراهن سفید بسیار ساده است. شما به راحتی می توانید آن را با یک شلوار جین و یا با برخی از کت و شلوار ها ست کنید. پیراهن آکسفورد کلاسیک ترین پیراهنی است که به راحتی می توانید از صبح تا شب آن را استفاده کنید. ترفند ما این است که تمرکز خود را بر روی خرید یک پیراهن مردانه مناسب قرار دهید. درست مانند یک تیشرت، پیراهن ساده و اسلیم فیت برای این هدف مناسب است.

برخلاف تیشرت ، پارچه پیراهن قابلیت کششی کمتری دارد، پیراهن دکمه دارد و سایز کوچک آن ایده خوبی برای انتخاب نیست. در انتخاب سایز پیراهن بسیار دقت کنید نباید دکمه های آن در حالت کشیده قرار گیرد. اگر اندازه پیراهن بیش از حد کوچک و تنگ باشد، پیراهن در سرتاسر بدن کشش پیدا می‌کند و چروک می شود. بین دکمه ها باز می ماند و بدن شما نمایان می شود، و نه تنها متناسب دیده نمی شوید، بلکه شما را چاق تر نشان می دهد. پس پیراهنی کاملا مناسب و اندازه بخرید.

برای جلوگیری از این سناریوی وحشتناک شما به پیراهنی با جنس نخ پنبه و کشی احتیاج دارید تا مجبور نباشید سایزتان را کم کنید.

در آخر ، یکی از نصیحت های ما به افراد عضله ای که پیراهن می پوشند این است که آستین هاشون رو  به سمت بالا تا بزنند. این کار باعث میشود که بازو هایتان به خوبی نشان داده شود، بدونِ این که به نظر برسد که شما عمدا دارید خود نمایی می کنید!

بهتر است آستین هاتون رو تا بزنید ، نه این که صرفا اون هارو بالا بدهید. بالا زدن آستین باعث چروک شدن پیراهن میشود و حواس مخاطب را به جای این که به سمت بازو هایتان جلب کنه ، به سمت پیراهن شلخته ای که پوشیده اید پرت می کند!

همچنان رنگ های روشن به شما توصیه می شود بسیار بهتر از رنگ های تیره شما را به مقصود می رساند.

مردی در فضای برفی با شلوار جین و زیرپوش رکابی

شلوارهای مناسب:

پس از انتخاب صحیح لباس بالا تنه، بهتر است به قسمت پایین نیز نگاهی بیندازیم. بسیاری از مردان به راحتی در انتخاب شلوار مناسب اشتباه می کنند. بسیاری از مردان فکر می کنند اگر پاهای بزرگ و عضلانی دارند، تنها راه نشان دادن آن پوشیدن شلوار تنگ است. درست است که پوشیدن شلوار تنگ باعث بهتر دیده شدن عضلات می شود، اما بهترین و شیک ترین راه نیست. نیازی نیست همیشه به دنبال یک فرم ثابت شلوار باشید تا بهتر پاهای عضلانی استوار شما به چشم بیاید.

به جای اینکه همیشه به دنبال شلوار جین های چسبان و تنگ در کمد لباستان بگردید، چرا نگاهی به شلوار جین های اسلیم فیت و راسته نمی اندازید؟ جین های اسلیم فیت یا راسته کمی گشادتر از اسکینی ها هستند. بعضی از مردها فکر می کنند شلوارهای اسلیم فیت در مقایسه با شلوار های اسکینی خیلی گشاد و بزرگ سایز هستند. اما مسئله این نیست. جین های اسلیم فیت در واقعیت بهترین استایل شلوار جین ها هستند که می توانند پاها را به نمایش بگذارند. شلوار جین های اسلیم فیت در مایه رنگ های تیره به شما دو حق انتخاب برای رنگ می دهند. جین های اسلیم فیت بهترین نوع شلوار جین برای مردان عضلانی است، زیرا پاچه های نسبتا تنگی دارند که می توانند پاها را به نمایش بگذارند، بدون اینکه توی چشم باشند و در واقع به طور محسوس باعث نمایش عضلات پا می شوند. اگر می خواهید بدانید که وقتی هیکل بزرگی دارید چگونه عضلانی به نظر برسید انتخاب تنگ ترین لباسی که در کمد تان هست بهترین انتخاب نیست. برای انتخاب شلوار مردانه مناسب مجبور نیستید خود را به شلوار جین محدود کنید هرچند بهترین انتخاب باشد ولی شاید بتوانید برای تنوع از شلوار کتان استفاده کنید ولی همچنان پیشنهاد ما شلوار کتان با برش اسلیم فیت یا راسته است رنگ های تیره تر را برای شلوار امتحان کنید.

کت تک یا کت وشلوار:

یک کت و شلوار مناسب کلید نمایش تمام قسمت‌های خوب بدن شما است. در واقع، کت و شلوار مناسب راهی است برای گول زدن چشم انسان، و باعث می شود بزرگتر از آنچه هست دیده شود و به نظر می‌رسد بزرگ‌تر از آن چیزی است که واقعا هست. شکل V یقه یک کت که با دکمه بسته شده است، این توهم را ایجاد می کند که شانه های یک مرد پهن تر و دست ها بزرگ تر هستند. سوای این موضوع اگر به یک مصاحبه کاری یا یک جلسه رسمی میروید به این ترتید ظاهری جدی و مصمم تری از خود به نمایش می گذارید.

هنگامی که به دنبال کت و شلوار مناسب هستید، اطمینان حاصل کنید که شانه ها، قد آستین ها  و شلوار درست و مناسب است. اگر بخواهید عضلات خود را نشان دهید ضروری است که یک کت و شلوار مناسب بپوشید. هیچ چیز بدتر از یک کت و شلوار گشاد نیست. بهترین بخش در مورد پوشیدن کت و شلوار برای نشان دادن عضلات شما این است که می توانید آن را با پیراهن آکسفوردی که قبلا در معرفی شد ست کنید. برای هماهنگی با کت و شلوار از پیراهن های راسته یا اسلیم فیت استفاده کنید و بسیار دقت کنید که پیراهن با سایز مناسب را با کت و شلوار خود همراه کرده باشد. با پوشیدن یک جفت کفش مناسب می توانید به عالی ترین استایل برسید و بیش از حد خوب به نظر بیایید.

توازن ایجاد کنید:

یکی دیگر از نکات مهم برای نشان دادن بدن عضلانی، یافتن تعادل در لباس هایتان است. اگر یک شلوار گشاد با یک تیشرت تنگ بپوشید، نیم تنه ی بالای شما عضلانی به نظر می رسد. به همین ترتیب اگر یک تیشرت گشاد با یک شلوار تنگ بپوشید، نیم تنه ی پایین شما عضلانی به نظر می رسد. اگر می خواهید کاملا عضلانی به نظر برسید باید بین این دو توازن و تعادل برقرار کنید.

مد برای مردان عضلانی نیاز به مهارت ندارد. لازم نیست که همه ی لباس های چسبان و تنگی که دارید را بپوشید. ما توصیه می کنیم قسمت هایی که می خواهید برجسته تر دیده شوند را با پوشیدن لباس مناسب نشان دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

پیمایش به بالا